Podziękowania od Google

Na nic się zdały kolejne próby ograniczenia wolności w Internecie. Ogólnoświatowa akcja Google i milionów internautów zablokowała kolejne regulacje. Tym razem nie były to ACTA, CETA tylko Międzynarodowe Regulacje Telekomunikacyjne. Na spotkaniu w Dubaju 89 kraje podpisały dokument ale aż 55 nie podpisało. Kolejne próby regulacji i ograniczania wolności internetu zostały zablokowane. Na jak długo? Poniżej oryginalny( bez poprawek) tekst wiadomości od Google

Cześć Albert,

W ciągu ostatnich kilku tygodni, stałeś z milionami ze wszystkich zakątków świata, którzy wzięli skargę na poparcie wolnego i otwartego internetu. Twój głos został wysłuchany.

Niektóre rządy starał się wykorzystać niedawne spotkanie Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego w Dubaju zwiększenie cenzury i regulacji internetu. Na zakończenie spotkania w ubiegły piątek, 89 kraje podpisały traktat, natomiast 55 krajów powiedział, że nie podpisze lub dodatkowy przegląd był potrzebny. Stoimy z krajami, które odmówiły podpisania, i stoimy z wami.

My chcemy podziękować za działania w ciągu ostatnich kilku tygodni. Twój głos pomógł świecić światło na proces, który w inny sposób byłoby w ciemności, i pomogła kwestię wolności Internetu na globalne znaczenie.

Z twojego wsparcia, możemy kontynuować, aby zapewnić, że rządy same nie kierować przyszłość Internetu. Dziękuję.

Do następnego razu,

Vint Cerf
Google

Zamach w Smoleńsku a sądy i instytucje państwa
Przywrócić sądy Polakom – skrót diagnozy- Stanisław Możejko
Kryzys polityczny w Brazylii
Groźby śmierci wobec prezydenta Dudy

Wspomóż nas!

Jeśli czytałeś lub słuchałeś...

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do subskrybcji!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Dowiedz się więcej