Podziękowania od Google

Na nic się zdały kolejne próby ograniczenia wolności w Internecie. Ogólnoświatowa akcja Google i milionów internautów zablokowała kolejne regulacje. Tym razem nie były to ACTA, CETA tylko Międzynarodowe Regulacje Telekomunikacyjne. Na spotkaniu w Dubaju 89 kraje podpisały dokument ale aż 55 nie podpisało. Kolejne próby regulacji i ograniczania wolności internetu zostały zablokowane. Na jak długo? Poniżej oryginalny( bez poprawek) tekst wiadomości od Google

Cześć Albert,

W ciągu ostatnich kilku tygodni, stałeś z milionami ze wszystkich zakątków świata, którzy wzięli skargę na poparcie wolnego i otwartego internetu. Twój głos został wysłuchany.

Niektóre rządy starał się wykorzystać niedawne spotkanie Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego w Dubaju zwiększenie cenzury i regulacji internetu. Na zakończenie spotkania w ubiegły piątek, 89 kraje podpisały traktat, natomiast 55 krajów powiedział, że nie podpisze lub dodatkowy przegląd był potrzebny. Stoimy z krajami, które odmówiły podpisania, i stoimy z wami.

My chcemy podziękować za działania w ciągu ostatnich kilku tygodni. Twój głos pomógł świecić światło na proces, który w inny sposób byłoby w ciemności, i pomogła kwestię wolności Internetu na globalne znaczenie.

Z twojego wsparcia, możemy kontynuować, aby zapewnić, że rządy same nie kierować przyszłość Internetu. Dziękuję.

Do następnego razu,

Vint Cerf
Google

Zamach w Smoleńsku a sądy i instytucje państwa
Przywrócić sądy Polakom – skrót diagnozy- Stanisław Możejko
Kryzys polityczny w Brazylii
Groźby śmierci wobec prezydenta Dudy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Dowiedz się więcej