Debata o Konstytucji RP

„Młodzi i przyszłość”, „Wieś, rolnictwo, zrównoważony rozwój”, „Samorząd i społeczeństwo obywatelskie”, „Gospodarka i praca” - to tematy czwartkowego kongresu „Wspólnie o konstytucji na Narodowym”. Podsumowane zostaną dotychczasowe, organizowane przez Kancelarię Prezydenta, spotkania regionalne dotyczące referendum ws. zmiany konstytucji.

„Młodzi i przyszłość”, „Wieś, rolnictwo, zrównoważony rozwój”, „Samorząd i społeczeństwo obywatelskie”, „Gospodarka i praca” - to tematy czwartkowego kongresu „Wspólnie o konstytucji na Narodowym”. Podsumowane zostaną dotychczasowe, organizowane przez Kancelarię Prezydenta, spotkania regionalne dotyczące referendum ws. zmiany konstytucji.

Kongres ,,Wspólnie o Konstytucji na Narodowym”. To podsumowanie dotychczasowej kampanii społeczno-informacyjnej prowadzonej przez KPRP przed zapowiedzianym przez Prezydenta RP referendum konsultacyjnym w sprawie zmiany Konstytucji RP.

 Czas na poważną debatę konstytucyjną. Z udziałem dojrzałego polskiego społeczeństwa, nie tylko z udziałem elit i polityków. Moi rodacy mają prawo się wypowiedzieć, czy konstytucja obowiązująca od 20 lat ich zadowala – powiedział Prezydent 3 maja 2017 r. zapowiadając referendum konsultacyjne w sprawie zmian w konstytucji.

FOTO Jakub Szymczuk

żródłó - Prezydent. RP

Zamach w Smoleńsku a sądy i instytucje państwa
Przywrócić sądy Polakom – skrót diagnozy- Stanisław Możejko
Kryzys polityczny w Brazylii
Groźby śmierci wobec prezydenta Dudy

Wspomóż nas!

Jeśli czytałeś lub słuchałeś...

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do subskrybcji!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Dowiedz się więcej