Debata o Konstytucji RP

„Młodzi i przyszłość”, „Wieś, rolnictwo, zrównoważony rozwój”, „Samorząd i społeczeństwo obywatelskie”, „Gospodarka i praca” - to tematy czwartkowego kongresu „Wspólnie o konstytucji na Narodowym”. Podsumowane zostaną dotychczasowe, organizowane przez Kancelarię Prezydenta, spotkania regionalne dotyczące referendum ws. zmiany konstytucji.

„Młodzi i przyszłość”, „Wieś, rolnictwo, zrównoważony rozwój”, „Samorząd i społeczeństwo obywatelskie”, „Gospodarka i praca” - to tematy czwartkowego kongresu „Wspólnie o konstytucji na Narodowym”. Podsumowane zostaną dotychczasowe, organizowane przez Kancelarię Prezydenta, spotkania regionalne dotyczące referendum ws. zmiany konstytucji.

Kongres ,,Wspólnie o Konstytucji na Narodowym”. To podsumowanie dotychczasowej kampanii społeczno-informacyjnej prowadzonej przez KPRP przed zapowiedzianym przez Prezydenta RP referendum konsultacyjnym w sprawie zmiany Konstytucji RP.

 Czas na poważną debatę konstytucyjną. Z udziałem dojrzałego polskiego społeczeństwa, nie tylko z udziałem elit i polityków. Moi rodacy mają prawo się wypowiedzieć, czy konstytucja obowiązująca od 20 lat ich zadowala – powiedział Prezydent 3 maja 2017 r. zapowiadając referendum konsultacyjne w sprawie zmian w konstytucji.

FOTO Jakub Szymczuk

żródłó - Prezydent. RP

Zamach w Smoleńsku a sądy i instytucje państwa
Przywrócić sądy Polakom – skrót diagnozy- Stanisław Możejko
Kryzys polityczny w Brazylii
Groźby śmierci wobec prezydenta Dudy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Dowiedz się więcej