Biedroń: "Wyborcza" manipuluje. Razem z gangsterami atakuje rodzinę ministra sprawiedliwości

Dziennikarz portalu Wpolityce.pl ujawnia manipulacje Gazety Wyborczej w tekście o rodzinie ministra sprawiedliwości. - Mamy dowody, że Wojciech Czuchnowski z „Gazety Wyborczej” ukrywa prawdę – informuje serwis.

Kilka dni temu „Gazeta Wyborcza” zaatakowała ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę oraz jego żonę Patrycję Kotecką. To nie pierwszy przestępczy atak przeprowadzony ze wsparciem „Wyborczej”. W tle stoi poszukiwany międzynarodowym listem gończym były mokotowski gangster Piotr Kapuściński ps. Broda, który po raz kolejny twierdzi, że Patrycja Kotecka jest człowiekiem mafii mającym wpływ – poprzez męża – na działania Ministerstwa Sprawiedliwości.

Sęk w tym, że zeznania Brody są nieprawdziwe a „Wyborcza” ich nie weryfikowała.

- Mamy niezbite dowody, że Czuchnowski ukrywa prawdę lub nie zweryfikował swojego materiału i sam manipuluje w swoich tłumaczeniach o genezie powstania artykułu. Dotarliśmy do informacji, z których jasno wynika, że „Broda” wielokrotnie składał fałszywe zeznania, by następnie się z nich wycofywać. Tak właśnie kłamał dzisiejszy autorytet Wojciecha Czuchnowskiego oraz „Gazety Wyborczej” w sprawie Marka Papały. Czuchnowski przekonywał dziś, że „Broda” nie wskazywał Niny Drzewieckiej jako zleceniodawczyni zabójstwa gen. Papały. To kłamstwo. Próbował ją fałszywie wrobić kilkukrotnie. Zawsze kłamiąc – pisze w swoim artykule Wojciech Biedroń.

Czy ataki „Wyborczej” na rodzinę Ministra Sprawiedliwości mają związek z prowadzoną przez niego reformą sądów, czy może chodzi o inne sprawy, bliższe mafii?

- Piotr K., ps. „Broda”, to dziś ważne „źródło informacji” dla Wojciecha Czuchnowskiego mimo, że przez lata większość jego bredni zweryfikowano – pisze Wojciech Biedroń. - Do informacji, które prezentujemy powyżej doświadczony dziennikarz śledczy (za jakiego uważa się Wojciech Czuchnowski) może dotrzeć w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Wiele informacji pojawiało się już w mediach. W styczniu tego roku tygodnik „Sieci” opisywał inne kompromitujące kłamstwa „Brody”. Dlaczego Wojciech Czuchnowski nie wykorzystał swoich kontaktów, by potwierdzić, że Piotr K., to zwykły kłamca? Co robił z aktami, które podobno posiada od 5 lat? Dlaczego kłamie, że „Broda” nie zeznawał w sprawie zabójstwa Papały, oskarżając o to Ninę Drzewiecką? Przecież ten bandzior robił to przynajmniej pięciokrotnie. A może te wszystkie informacje znane były Wojciechowi Czuchnowskiemu? Możliwe, że było z tym tak jak z rzekomym pożarem „na zlecenie” Patrycji Koteckiej. Pożarem, do którego nigdy nie doszło, bo zlecenia takiego nigdy nie było.

 

http://wpolityce.pl/polityka/488930-ujawniamy-tak-czuchnowski-manipuluje-w-sprawie-koteckiej

 

Zamach w Smoleńsku a sądy i instytucje państwa
Przywrócić sądy Polakom – skrót diagnozy- Stanisław Możejko
Kryzys polityczny w Brazylii
Groźby śmierci wobec prezydenta Dudy

Wspomóż nas!

Jeśli czytałeś lub słuchałeś...

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do subskrybcji!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Dowiedz się więcej